Sevgili dostlar,

1950’li yıllarda, Giresun da bulunan şirin ilçe Yağlıdere de başlayan yolculuğumuz, tam 67 yıldır hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek devam ediyor. Tahsin fındık şirketi olarak, 67 yılı geride bırakmanın gururu ve heyecanı içerisindeyiz.
Geçmişe baktığımızda, her bireyin alın teri, her çalışanımızın ilkeleri, inançları, güveni ve haklı başarıları çıkıyor ortaya. Geçmişin birikimini, günümüzün teknolojisi ile birleştirerek, hem kendimiz, hem müşterilerimiz hem de ülkemiz adına yararlı ve güzel işler başarmak, her zaman ki gibi yine en önemli hedefimiz. “ Önce hizmet, önce kalite” anlayışı her daim hizmet anlayışımız içerisinde en önemli yere sahip oldu ve olmaya devam edecek.
Bugün geldiğimiz noktada, biliyoruz ki satıcı gibi değil yardımcı ve çözümcü olarak yaklaşmak çok önemli. Bu yaklaşım hem farklılığımız ortaya koyuyor, hem de çözüm üretmemize yardımcı oluyor.
Bugünlere gelirken yanımızda olan ve bundan sonrada yanımızda olacak olan çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tüm dostlarımıza teşekkürü borç biliyor, gelecekte de başarı ve mutluluk dolu günlerde beraber olacağımıza yürekten inanıyorum.

Saygılarımla,

Hamza BÖLÜK
Tahsin Fındık Yönetim Kurulu Başkanı

Translate »